تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی ، صداقت، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان دقت در محاسبات با TNMD

سوالات متداول

پرسش و پاسخ های متداول

شاید برای شما سئوالاتی پیش آید که با در میان گذاشتن مدیر به آنها پاسخ داده شده و در اسرع وقت به اشتراک گذاشته خواهد شد .

برای ثبت پرسش خود دکمه پایین را کلیک کرده و بخش پرسش را انتخاب و سئوال خود را ارسال نمایید .

سوالاتی که از شرکت تجاری نصر میثاق دماوند پرسیده می شود :

کلیه امور بازرگانی اعم از صادرات و واردات و تاسیس شعبه در کشور عراق می باشد . از دیگر پروژه های که این شرکت می تواند انجام دهد : پروژه های ساختمان سازی و تاسیساتی .نفت و گاز . اب و راه سازی  و زیرشاخه های ان اعم از احداث بناء و پل سازی . کانال کشی . جدول بندی . جاده سازی . اب رسانی . شهرک ساز ی. اپارتمان سازی . لوله کشی اب و فاضلاب و گاز کشی شهری و بین شهری می باشد همچنین بازرسی خطوط اب و نفت و گاز و پروژه های ساختمانی تاسیسات مکانیکی و هیدرو مکانیکی . سیستم های سردکننده ساختمان اجرای پروژه های برق رسانی فشار قوی و ضعیف تاسیسات پالایشگاهی می باشد . اما مهم ترین وظیفه این شرکت بهبود روابط اقتصادی بین دو کشور همسایه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کشور عراق می باشد .

چطور یک گالری دیواری زیبا خلق کنم؟

برای اینکار به چند مورد باید توجه کنید: جنس، اندازه و تعداد قاب ها، موضوع تصاویر درون قاب، رنگبندی تصاویر و ترکیب بندی در هنگام نصب آن ها.

Image result for ‫گالری دیواری زیبا‬‎

می توانید تصاویر مشابه را با اندازه یکسان در ترکیب بندی چهارخانه ای نصب کنید. اگر تعداد زیادی قاب، با اندازه های مختلف دارید، توصیه می کنیم 2، 3 نمونه از بزرگترین های آن را در نقاط اصلی دید قرار دهید و بقیه قاب ها را با توجه به آنها تنظیم و نصب کنید. اگر تنوع و تعداد تصاویر زیاد است ترجیحا از قاب های متنوع استفاده کنید، و برای هر تصویر قابی متناسب و همخوان با آن استفاده کنید.

چطور می توانم نورپردازی سقفی توکار انجام دهم؟

ممکن است در فضای خانه، چراغ های سقفی توکار به تعداد زیاد وجود داشته باشد. اما بخاطر داشته باشید که این چراغ ها نمی تواند جایگزینی برای منبع اصلی نور اتاق باشد. حسن این نورپردازی، کم کردن کنتراست، و ملایم کردن سایه ها در خانه است. توصیه می کنیم برای نورپردازی اتاقتان، «بصورت ترکیبی» از چند لوستر، تعدادی آباژور و در صورت امکان از چراغ های سقفی توکار استفاده کنید.

قرار دادن تختتخواب در کنج اتاق کار صحیحی است؟

شاید گاهی هوس کنید که تختخواب را در کنج اتاق قرار دهید. در این رابطه به شما گوشزد می کنیم که رها کردن تخت در کنج اتاق، فضای بیشتری را اشغال خواهد کرد. اما اگر اتاق کوچکی دارید اینکار را به هیچ وجه توصیه نمی کنیم. این تصویر به شما نشان می دهد که با رعایت اصول طراحی، در کوچکترین فضا نیز می توان چیدمان صحیح و تزیینات خوبی داشت.

انتخاب دشوار: راه پله های خانه را چطور تزیین کنم؟

اگر از آن خوش شانس هایی هستید که در خانه راه پله دارند، برای تزیین آن می توانید لبه پله ها، و نرده ها را رنگامیزی کنید، و یا با فرش کردن پله ها تغییر قابل توجهی در فضا ایجاد کنید. اگر فضایتان به اندازه کافی نورگیر است، توصیه می کنیم از رنگهای تیره تر برای تزیین راه پله و نرده ها استفاده کنید.