تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی ، صداقت، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان دقت در محاسبات با TNMD

دکوراسین اماکن تجاری ، اداری ، دفتری ، خانگی

درباره شرکت تجاری نصر میثاق دماوند

شرکت تجاری نصر میثاق دماوند مفتخر است که با بیش از ده سال تجربه کاری همراه با متخصصین مجرب و با ارائه پروژه‌های مختلف در تهران و شهرستان ها توانسته است خواست و رضایت مشتریان ارجمند را در زمینه معماری و دکوراسیون جلب نموده و افتخارات بزرگی در این راستا بدست آورد. همیشه همراه و راهنمایتان هستیم.

مشاور ساخت و ساز

جذابیت دکوراسیون اماکن تجاری در اکثر مواقع موجب جذب بیننده برای حتی اندک لحظه ای خواهد شد چرا که کلا انسان ها ذاتا به زیبایی علاقه دارند و با دیدن صحنه ای زیبا و البته متفاوت از آنچه که تا به حال دیده اند ناخودآگاه به سمت آن کشیده میشوند.بنابر این یکی از دلایلی که در این سالها طراحان و صاحبان فروشگاهها به سمت زیبایی دکور محل کار و فروشگاه خود بیش از پیش اهمیت می دهند و زیبایی دکور و چیدمان مغازه وویترین آن را از اولویت های کار خود میدانند همین می باشد .

در طراحی اماکن تجاری با ترکیبی از نور پردازی و استفاده از احجام هندسی درفضای فروشگاه خود نمایی مدرن را مشاهده خواهد کرد. این طراحی بر اساس رنگ بندی و نوع اجناس فروشگاه  با هارمونی نور و رنگ مورد نظر مشتری طراحی می شود و با استفاده از حجم های متفاوت هندسی ظاهری متفاوت و مدرن به دکوراسیون مغازه می بخشد.

روند

  • بازدید و مشاوره در زمینه معماری داخلی و تزئینات وابسته به آن در کلیه اماکن :
  • مسکونی ، تجاری و اداری
  • طراحی سه بعدی و ارائه نقشه های اجرایی
  • بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی ونما در پروژه های :
  • ساختمانی مسکونی ( آپارتمان و ویلا )
  • اداری ، پذیرایی و اقامتی تجاری (نمایشگاه ، فروشگاه ، آرایشگاه و…)
  • درمانی (بیمارستان ، کلینیک ، مطب ، داروخانه و…)
  • آموزشی ( اموزشگاه ، دانشگاه ، مدرسه ، مهد کودک و…)
  • هنری (گالری ، آتلیه ، کافه و…) ورزشی (باشگاه ، سالن و… )
  • نظارت بر کلیه کارهای اجرایی ساختمان

امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی نیازهای افراد نیز دچار تغییر شده است و صاحب یک فروشگاه و یا مدیریت یک فروشگاه باید به خوبی بر این امر واقف باشد و با نیازهای مشتریان خود آشنایی کامل داشته باشد تا از این طریق بتواند علاوه بر جلب رضایت مشتری میزان فروش خود را نیز بالاتر ببرد.

بروشور خدمات

photorealistic-magazine-mockup-2-600

شما مشتریان و متقاضیان عزیز می توانید از خدمات و تعرفه های شرکت تجاری نصر میثاق دماوند از طریق دانلود بروشور بالا مطلع گریدده و در صورت تمایل با بخش مدیریت تماس حاصل نمایید .

دکوراسیون منزل ، هنر ِ چیدمان فضا و مبلمان و رنگها و نورها ست . اینکه بدانیم هر یک از فضاهای خانه، چه استانداردها و ویژگیهایی دارند و نورپردازی مناسب برای هر فضا چگونه است و بهترین رنگها در دکوراسیون داخلی کدام رنگهاست و … همه اینها در کنار سلیقه فکری و اعتقادی و احساسی اعضای خانواده و در کنار مشاوران و طراحان آگاه به مهندسی معماری و دکوراسیون داخلی به شکل گیری بهترین فضا برای شما می انجامد.

decobaloot-house-01

تماس

دفاتر تجاری محل کسب و کار هر یک از شرکت های امروزی است.مطمئنا اولین چیزی که برای یک کسب و کار خوب،داشتن یک دفتر کاری مناسب و شیک و مرتب است.سبک طراحی داخلی فضای کاری شما بیان گر نوع کار شما می باشد.مثلا طراحی داخلی یک دفتر کاری ای که آژانس هواپیمایی می باشد با یک فضای هنری ای که در آن مثلا تابلو های نقاشی به فروش می رود و یا یک فضای بانکی است تفاوت بسیار دارد.

آیا سوالی دارید ؟

شما عزیزان اگر در مورد این موضوع سئوالی دارید می توانید سئوال خود را مطرح نمایید .