تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی ، صداقت، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان دقت در محاسبات با TNMD

ساخت و تجهیز محوطه و وسایل بازی مهد کودک

5SB5-500x500

مجموعه هایی کامل و هماهنگ از تجهیزات بازی و دیگر اقلام لازم جهت تجهیز محیط بیرونی و داخلی مهدهای کودک در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

تجهیزات بازی کودکان را در مکان های ذیل الذکر ارائه می دهیم

بیمارستان
مهد کودک
هتل
ساختمان های دولتی
منازل مسکونی
شهر بازی

در سازمان ما احترام و تکریم مشتری اصل است و هفت روز هفته 24 ساعته برای پاسخگویی به مشتریان آماده هستیم و بعد از فروش هیچگاه آنها را تنها نمی گذاریم.

عرضه تجهیزات بازی برای ما لذت بخش ترین کار دنیاست.

شرکت تجاری نصر میثاق دماوند یکی از اهدف آن تولید تجهیزات و وسایل بازی کودکان و توسعه فضاهای تفریحی و سرگرمی می باشد . با همین هدف شرکت آرشن فراز علاوه بر تولید ، اقدام به تهیه و عرضه محصولات از بهترین و معتبرترین برندهای اسباب بازی نموده است.
قیمت مناسب ، کیفیت عالی ، ایمنی و استحکام بالا ، همچنین توجه به نکات آموزشی همچون پرورش خلاقیت ، کارگروهی ، هوش اجتماعی در طراحی از مهمترین ویژگی های محصولات متنوعی است که پیش روی شماست.
ما بر آن شده ایم تا با جمع آوری و گزینش بهترین ها در این مجموعه ، شما را در انتخابی سهل تر و مطمئن تر یاری دهیم.

درباره شرکت تجاری نصر میثاق دماوند

شرکت نصر میثاق دماوند مفتخر است که با بیش از ده سال تجربه کاری همراه با متخصصین مجرب و با ارائه پروژه‌های مختلف در تهران و شهرستان ها توانسته است خواست و رضایت مشتریان ارجمند را در زمینه معماری و دکوراسیون جلب نموده و افتخارات بزرگی در این راستا بدست آورد. همیشه همراه و راهنمایتان هستیم.

بروشور خدمات

photorealistic-magazine-mockup-2-600

شما مشتریان و متقاضیان عزیز می توانید از خدمات و تعرفه های شرکت تجاری نصر میثاق دماوند از طریق دانلود بروشور بالا مطلع گریدده و در صورت تمایل با بخش مدیریت تماس حاصل نمایید .

خدمات ما

نمونه کار

اگر در فکر تاسیس مهدکودک ، خانه بازی کودک و یا تغییر مکان فعلی خود هستید و می خواهید تا درکوتاهترین زمان ممکن ؛ بهترین تزئینات و تجهیزات را متناسب با بودجه خود داشته باشید ، استفاده از خدمات و محصولات شرکت نصر میثاق دماوند ، می تواند در عمل بهترین انتخاب برای شما باشد.

آیا سوالی دارید؟