چگونه یک دکوراتور شویم ؟

اگر شما از دکوراسیون لذت میبرید و استعدادی در تغییر مکان لوازم خانه و انتخاب دکور و رنگ دارید ، حرفه ی دکوراسیون داخلی برای شما مناسب است. برخلاف طراحی داخلی ، در دکوراتور داخلی نیازی به مدرک و آموزش ندارید. هر کسی با توانایی ایجاد بازار کار میتواند به عنوان یک دکوراتور داخلی شروع به کار کند. به علت شدت فضای رقابتی و درگیری های ابتدایی شروع به کار ، یادگیری چگونگی ورود به حرفه ی دکوراسیون داخلی و کسب درآمد از آن اهمیت دارد.

قدرت ، ضعف و مهارت های خود را ارزیابی کنید .

اگر مردم معمولا از مهارتهای تغییر دکوراسیون شما تعریف و  تمجید کرده و از شما طلب پیشنهاد در این راستا میکنند  ، این نشانه ی خوبی است که شما استعداد ذاتی فرد دکوراتور داخلی را دارید. با اینحال ، کار کردن با دیگران ، شما را با سبکها و سلایق متنوعی رو به رو میکند .شما باید دارای آگاهی کافی در مورد تقسیم فضا ، مصالح و فبریک باشید و همچنین قادر باشید که با شخصیت های مختلف کار کنید. نواحی چالش بر انگیز را لیست کرده و شروع به کار با آنها کنید.

چگونه یک دکوراتور شویم ؟

آموزش ببینید .

شما برای کار به عنوان دکوراتور داخلی نیاز به مدرک ندارید ، ولی بعضی از دوره ها و مجوز ها باعث افزایش اعتبار شما میشوند. بسیاری از کالج ها این چنین مدارکی را ارایه میکنند و همچنین کالجها برنامه های صدور مجوز و دوره های کوتاه برای طراحی داخلی دارند. همچنین برنامه های آنلاین و کلاسهای سازمانبندی و آرایش خانه میتواند مفید باشد .  در کنار همه اینها ، شما میتوانید با خودآموزی بسیاری از موضوعات را بیاموزید. بنیادها ، انواع مصالح و تاریخچه و سبک دکوراسیون را یاد بگیرید.

چگونه یک دکوراتور شویم ؟

تا آنجا که می توانید حرفه ی تزئینات داخلی را تمرین کنید .

برای کمک به پروژه های دکوراسیون خانواده و دوستانتان داوطلب شوید. به دنبالهای پروژه های داوطلبانه در سازمانهای اطرافتان باشید. به دنبال انجام خدماتی برای سازمانهایی همچون  Habitat for Humanity(سر پناهی برای انسانیت ) و یا پناهگاه های بومی باشید. حتی انجام دکوراسیون فضای مجالس خاص نیز میتواند تجربه ی خوبی باشد.

چگونه یک دکوراتور شویم ؟

نمونه کار تهیه کنید .

حتما از تمامی پروژه هایی که کامل میکنید عکس بگیرید. عکسها را هم به صورت چاپ شده و هم به صورت آنلاین داشته باشید. گروه‌هایی در Filckr ، HGTV و همچنین دیگر سایتهای طراحی و وب لاگهای دکوراسیون ، فرصت به نمایش گذاشتن کارهایتان را در اختیارتان قرار داده و همچنین میتوانید با دیگران در ارتباط با سلایق خود را با آنها به اشتراک گذاشته و بیشتر در مورد کار به عنوان دکوراتور داخلی بیاموزید.

چگونه یک دکوراتور شویم ؟

بدون لیسانس از مزایای تخفیف طراحان برخوردار نخواهید شد. با اینحال در صورت خرید کلی میتوانید با فروشنده مصالح مذاکره کنید. همچنین شما میتوانید با مراجعه به کلی فروشی ها و فروشگاه های تعاونی ، مصالح را با قیمتی پایین تر خریداری کنید.

چگونه یک دکوراتور شویم ؟

به جستجوی کار در زمینه دکور و تزئینات داخلی یا تجارت تصویری بپردازید .

رقابتها شدید است ، پس پیدا کردن کار حرفه ای با حقوق بالا امر آسانی نیست. با اینحال ، شما میتوانید با کار در فروشگاه های لوازم خانگی ، مراکز طراحی ، و فروشگاهای زنجیره ای محلی کارتان را آغاز کنید. کاری که در آن بتوانید کمی تغییر دکوراسیون انجام دهید ، و به شکلی اجناس را جا به جا کنید که توجه مشتری ها را جلب کرد و چشم نواز باشد ، تجربه تان افزایش یافته و رزومه کاری تان قوی تر میشود.

چگونه یک دکوراتور شویم ؟

اگر زمان و بودجه کافی دارید، برای خودتان کار کنید و مستقل باشید .

نرخ های اولیه تان میتواند پایین باشد. شما برای کار در شهر و ایالتتان و همچنین بعضاً فضاهای اداری نیاز به مجوز کار دارید. اگر زمان لازم برای کار در عرصه را ندارید ، میتوانید به عنوان دکوراتور مجازی شروع به کار کنید و به این صورت خانه ی مشتری را توسط تصاویر یا گفته های آنها ارزیابی کرده ، اقدامات لازم را به آنها توصیه کرده و اجناسی مورد نیازشان را برای خرید به آن ها معرفی کنید

طراحی سایت | طراحی وب سایت مرصاد وب